در هنگام ورود در مقصد و ترک فرودگاه

دقت نمایید، هنگام دريافت وسايل و اثاثيه خود ، جامه دان‏ها و وسايل ديگران را به اشتباه برنداريد . گاهي تشابه ظاهري جامه دان‏ها باعث اشتباه و سرگردانی  مي شود ، لذا بمنظور جلوگیری از این گونه مشکلات شماره رسيد جامه دان‏ها را كه بر روي بليت شما الصاق شده با شماره برچسب هاي الصاقي روي چمدان مطابقت دهيد

چنانچه با نقصان وزن ، خسارت ديدگي يا مفقود شدن جامه دان‏هاي خود مواجه شديد ، قبل از خروج از سالن  مسئولين در واحد امور جامه دان کیش ایر يا كاركنان شركت طرف قرارداد را در جريان امر قرار دهيد تا اقدامات لازم براي پيگيري بعدي انجام شود

در صورت عدم مشاهده بسته خود در سالن ورودي فرودگاه مقصد ، قبل از خروج از سالن مراتب را به واحد امور جامه دان کیش ایر اطلاع دهيد تا اقدامات لازم  براي جست و جو و پيگيري جامه دان يا بسته شما به عمل آيد

لازم به ذكر است ميزان تعهد کیش ایر براي ميزان خسارت و پرداخت غرامت بدون در نظر گرفتن محتويات جامه دان و بر اساس ارزش محتویات  وارائه فاکتور خرید در ازاي هر كيلو گرم حداکثر 20 دلار

آمريكا است  كه اين مبلغ در پروازهاي بين المللي بر اساس تبديل ارز با نرخ رسمی کشور و در پروازهاي داخلي مطابق با مقررات جاري شركت محاسبه و به ريال پرداخت خواهد شد.

برای دانستن حداكثر وزن مجاز حمل بار رايگان درپروازهاي داخلي و بین المللی به وزن مجاز مشخص شده در بلیت خود مراجعه نمائید .


 لطفاً توجه داشته باشيد كه اضافه بار خود را در مبدا  اعلام نماييد چون درصورت مفقود شدن احتمالي

 جامه دان ، پرداخت خسارت فقط بر اساس وزن قيد شده دربليت محاسبه خواهد شد 

پس از توزين جامه‏ دان‏ها خود دقت نماييد كه برچسب‏هاي شماره دار برروي آنها الصاق و رسيد آن تحويل شما گردد

پیشنهاد می گردد قبل از خروج از سالن  خروجی فرودگاه مقصد اثاثیه دریافتی خود را بدقت   کنتر ل نمائید و هر گونه نارسایی بار خود را به اطلاع مسئولین شرکت که در همان سالن حضور دارند  برسانید .

بمنظور جلوگیری از مفقودشدن احتمالی جامه دان های خود، هرگونه اتیکت های قبلی الصاق شده روی جامه دان رابردارید و فقط اتیکت جامه دان همان پرواز روی جامه دان شما باشد.

 شرکت هواپیمایی کیش هیچگونه مسئولیتی در قبال اثاثیه مسافرانی که بلافاصله و قبل از خروج از سالن فرودگاه مطالبه نگردد نخواهد داشت.

اشيائي نظير چاقو ، تيغ ، قيچي ، الكل و… غير قابل حمل دركيف دستي كابين است .چنانچه هريك از وسائل فوق را همراه داريد ، آن ها را در چمدان تحويلي به باجه پذيرش قرار دهيد.

فهرست اشياء مجاز همراه مسافر كه درصورت لزوم مي توان آنها را به داخل كابين حمل كرد در بليت درج شده است . لطفا به آنها توجه كنيد.